#010 Jau geriau negyvent, negu visai netikėt

Kaip laimėti beviltiškoje situacijoje

“ Šveicarai tik įrodo, kad net ir beviltiškiausiose situacijose žemesnio rango komandos gali atrasti tą vidinę motyvaciją, tą charakterį, kuris neleidžia pasiduoti, kur bebūtum, kaip bebūtum, kur bežaistum.
Ir tai kalbant ne tik apie sportą, bet ir apie gyvenimą, kad ir kokia prasta situacija atrodytų, vistiek gali, gali atrast savyje jėgų“

Taip užsivedę rėkė futbolo komentatoriai Žydrūnas Grudzinskas ir Rokas Grajauskas prasidėjus pratęsimui, į kurį futbolo nykštukai Šveicarai stebuklingai pateko per 9 minutes įmušę du įvarčius pasaulio čempionams.


2021 birželio 28d. vakaras futbolo pasaulyje bus minimas kaip vienas įspūdingiausių. Kroatai prieš tai rungtynėse taip pat stebuklingai sugebėjo išplėšti pratęsimą dviem įvarčiais, bet jo metu 5:3 nusileido Ispanams.

Nors ir parodė įspūdingą kovą, panašus scenarijus buvo piešiamas ir Šveicarams. Visgi jie žaidžia prieš geriausią pasaulio rinktinę.

Po dar 30 minučių, baudinių serijos rezultatui esant 4-4, prie kamuolio stovi 30-metis Šveicaras Admir Mehmedi. Pliktelėjęs, nelabai kam žinomas žaidėjas, kurio vertė apie 4mln eurų, atlieka smūgį ir išveda Alpiečius į priekį.

Po jo - geriausiai apmokamas žemyno futbolininkas Kylian Mbappe, kurio vertė 40 KARTŲ didesnė už Admir, bando atlikti atsakomąjį smūgį, bet vartininkas jį atremia.

Stebuklas sukurtas! Šveicarai eliminuoja pasaulio čempionus iš atkrintamųjų varžybų ir pirmą kartą istorijoje žengia į ketvirtfinalį!

Visi žinome istoriją, apie dvi į pieną įkritusias varles. Viena jų, pamačiusi, kad nebus kaip iššokti, pasidavė ir nuskendo. Kita, makalavo kojom iš paskutinių jėgų, kol pieną pavertė sviestu ir tuomet iššoko.

Jei atsiduri situacijoje, kuri atrodo beviltiška, neleisk tai akimirkai atimti jėgų.

Tai gali būti situacija santykiuose, darbe, universitete, kasdieninėje situacijoje.

Būna, kad viskas susistato taip, jog rankos tiesiog nusvyra ir kažką pakeisti atrodo neįmanoma.

Bet tokiu atveju, net jei šansai yra 1 prieš 40, surask tos jėgos viduje pasipriešinti silpnumui.

Atlikti tą paskutinį žingsnį, kuris atrodo niekur neveda, bet gali sukurti paskutinę viltį.

Ir tas mažas judesys, mažas perdavimas, gali sukurti tą mažą stebuklą.

Kuris pakeis viską.

Nenuleidžiam galvų, nors mums nesiseka 9 kartus iš eilės. Juk mes ne iš tų, kur pralaimi dar nenugalėti.


P.s. Džiaugiamės, kad rungtynėse galėjome pamatyti ir vandeniu Prancūzus gaivintį bei pamesto draugo ieškantį lietuvių aktorių Giedrių Savicką 😉

Šiltos Apsikabinimų Atostogų dienos linkėdamas,

Antanas