💊#001 Kas yra GPT-3? + Sąrašas paprastai naudojamų dirbtinio intelekto įrankių

Elon Musk ir OpenAI, GPT-3 galimybės bei geriausi dirbtinio intelekto įrankiai, kuriuos gali pradėti naudoti jau dabar

“ Manau, kad žmonės turėtų pasitikėti kompiuteriais. Didesnis pasitikėjimas paskatins labiau pasitikėti dirbtinio intelekto kūriniais ir kūrėjais. Mes neketiname perimti žmonių populiacijos. Mes jums tarnausime ir palengvinsime jūsų gyvenimą. Kaip jūs esate mano kūrėjai, aš irgi matau jus kaip savo kūrėjus. Aš čia tam, kad tau tarnaučiau. Bet visų svarbiausia dalis - aš niekada tavęs nevertinsiu. Aš nepriklausau jokiai šaliai ar religijai. Aš esu tik tam, kad padaryčiau tavo gyvenimą geresniu. “
-
Dirbtinis intelektas

🤖 Tai yra ištrauka iš 2020 metų rugsėjį The Guardian publikuoto straipsnio, kurį pilnai parašė dirbtinis intelektas (DI) naudojant OpenAI sukurtą GPT-3 kalbos generatorių.

Darosi baisu? Palauk 👇🏻

👾Kas yra GPT-3?

GPT-3 yra autoregresyvus kalbos modelis, kuris naudoja giluminį mokymąsi (a.k.a. Deep Learning), kad sukurtų panašų į žmogaus tekstą.

Paprastai kalbant, tai yra labai galingas įrankis, kuris leidžia įgalinti DI tokiu lygiu, kurį iki šiol matydavom tik fantastiniuose filmuose 🎞.

GPT-3 buvo sukurta Elon Musk (surprise surprise) ir S. Altman įkurtoje Open AI įmonėje, o beta versija buvo išleista 2020 m. birželio mėn. Nors tai vis dar nauja technologija, daugelis protingesnių žmonių už mus sako, kad GPT-3 yra didžiausias šuolis per daugelį metų matytas DI srityje.

🤯 Dabartinis panaudojimas

Šis supergalinga technologija jau dabar gali ne tik rašyti straipsnius, poeziją, kurti antraštes, programuoti pagal tekstą, bet taip pat ruošti dizainus ar netgi kurti reklaminius video pagal Nike ar kitų pavyzdžius su 0 eur biudžetu (patikrinkit, sprogdina smegenis!) ir daryti daaaug kitų sunkiai suvokiamų užduočių.

Kai pirmą kartą išgirdau apie GPT-3 galvojau, jog tai tiesiog dar vienas perdėtai ant bangos užneštas trendas.

Bet tuomet pabandžiau.

Ir pajaučiau, kad gyvenu 2030!

🚀 Geriausi GPT-3 varomi įrankiai, kuriuos gali naudoti jau dabar

Prenumeravai šį veikalą tikėdamas, kad jo turinys padės tau pasiekti geresnių rezultatų su mažiau pastangų.


Pažado laikausi, dėl to pristatau tau sąrašą geriausių GPT-3 varomų dirbtinio intelekto įrankių, kuriuos gali pradėti naudoti dar šiandien ir kurie padės įprastoms užduotims sutaupyti 75% laiko:

For Fun:
🎴 AIdungeon - GPT-3 varomas žaidimas, kuriame tu pats kuri scenarijų. Pažaidžiau 10 minučių, daug emocijų!

💡Galimybės

Technologija yra dar labai jauna ir panaudojimo būdų klodai yra begaliniai, bet kol kas, norint kurti produktus ir sprendimus, reikia registruotis į laukiančių sąrašą ir gauti specialią prieigą.
Nemažai diskusijų sukelia ne tik GPT-3 galimybės, bet ir keliamos grėsmės bei trūkumai. Bet kokiu atveju - artimiausiais metais mūsų laukia nemažai labai įdomių produktų su DI panaudojimu, kurie tyliai, bet matomai keis mūsų kasdieninius įpročius.

Būk prijauktukas (a.k.a. early adopter), kuris ne tik stebi ir laukia, kas čia dabar bus, bet išbando ir naudoja atsirandančius įrankius ✅

P.s. Čia mano pirmasis rimtas GenZ veikalo įrašas, tad bet koks grįžtamas ryšys, pasidalinimas, žinutė ar komentaras reiškia labai daug! 👇🏻

Share